Dzieci malują budynek klubu piłkarskiego w Skrzynkach

18 września 2016 roku malowaliśmy ścianę zachodnią klubu piłkarskiego w Skrzynkach zgodnie z projektem zaproponowanym nam przez artystkę-malarza p. Izabelę Rudzką (pięknie dziękujemy).

Projekt koncepcyjnie wpasował się w miejsce i nazwę klubu, nie bez przyczyny nazwa klubu to KS Tęcza, bowiem często w tym miejscu nad klubem pojawiają sie przepiękne tęcze. Mimo wietrznej i pochmurnej pogody chętnych do malowania zjawiło się ok 15 dzieci, jedna osoba dorosła (zajęła się malowaniem najwyższego czerwonego pasa). Projekt zakładał namalowanie tęczy z przenikaniem się nawzajem kolorów. Nad wykonaniem czuwała Zuza Skibińska-Talukder z mężem oraz ubrany w słomiankowy kapelusz w kolorach przybliżonych do tęczy Tomasz Szymoszyn. Pasy tęczy malowaliśmy jednocześnie od dołu (frajda dla najmłodszych) i od góry (p. Bartek). Całość trwała 3 godziny i kiedy zakończyliśmy malowanie rozpadało się. Dziękujemy aurze, że pozwoliła nam dokończyć nasze arcydzieło!


Dziękujemy klubowi za udostępnienie ściany i możliwość malowania. Panu Heniowi za soczki dla dzieci.


Następne ściany czekają. Zapraszamy do wspólnego malowania. Informacje o następnym wydarzeniu na Facebooku,stronie internetowej naszego stowarzyszenia i tablicy ogłoszeń rady sołeckiej wsi.


Pozdrawiamy wszystkich mieszkańców naszej wsi.


Stowarzyszenie Mieszkańców Wsi Skrzynki

DANE:

KRS: 0000560340
NIP: 7773251110
REGON: 36166055000000
NR KONTA: 57 1750 0012 0000 0000 3101 6185

ul. Wodna 1
62-060 Skrzynki
stowarzyszenie.skrzynki@gmail.com

ADRES:
Facebook Stwarzyszenie Skrzynki
This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now