top of page

Dzieci malują budynek klubu piłkarskiego w Skrzynkach

18 września 2016 roku malowaliśmy ścianę zachodnią klubu piłkarskiego w Skrzynkach zgodnie z projektem zaproponowanym nam przez artystkę-malarza p. Izabelę Rudzką (pięknie dziękujemy).

 

Projekt koncepcyjnie wpasował się w miejsce i nazwę klubu, nie bez przyczyny nazwa klubu to KS Tęcza, bowiem często w tym miejscu nad klubem pojawiają sie przepiękne tęcze. Mimo wietrznej i pochmurnej pogody chętnych do malowania zjawiło się ok 15 dzieci, jedna osoba dorosła (zajęła się malowaniem najwyższego czerwonego pasa). Projekt zakładał namalowanie tęczy z przenikaniem się nawzajem kolorów. Nad wykonaniem czuwała Zuza Skibińska-Talukder z mężem oraz ubrany w słomiankowy kapelusz w kolorach przybliżonych do tęczy Tomasz Szymoszyn. Pasy tęczy malowaliśmy jednocześnie od dołu (frajda dla najmłodszych) i od góry (p. Bartek). Całość trwała 3 godziny i kiedy zakończyliśmy malowanie rozpadało się. Dziękujemy aurze, że pozwoliła nam dokończyć nasze arcydzieło!


Dziękujemy klubowi za udostępnienie ściany i możliwość malowania. Panu Heniowi za soczki dla dzieci.


Następne ściany czekają. Zapraszamy do wspólnego malowania. Informacje o następnym wydarzeniu na Facebooku,stronie internetowej naszego stowarzyszenia i tablicy ogłoszeń rady sołeckiej wsi.


Pozdrawiamy wszystkich mieszkańców naszej wsi.


Stowarzyszenie Mieszkańców Wsi Skrzynki

bottom of page