top of page

Dzień Dziecka w Skrzynkach

Zaktualizowano: 23 wrz 2018

Szanowni Państwo,

jako mieszkańcy wsi Skrzynki utworzyliśmy Stowarzyszenie Mieszkańców wsi Skrzynki mające na celu wspomaganie między innymi rozwoju mieszkańców naszej wsi (w tym przede wszystkim dzieci), propagowanie pięknych terenów Ozu bukowińsko-mosińskiego posiadającego unikalne cechy krajobrazu.

 

W chwili obecnej, planujemy wspólnie z Radą Sołecką zakup dla naszej wsi kontenera spełniającego cele edukacyjno-rekreacyjne. W związku z tym wszelkie pieniądze  z funduszy gminnych dla naszej wsi zostaną przeznaczone na w/w zakup. Ponieważ koszty zakupu przekraczają wpływy z tytułu funduszy sołeckich, stowarzyszenie nie ma możliwości finansowych na organizację Dnia Dziecka dla małych mieszkańców naszej wsi. Nie chcąc zawieść nadziei dzieci, postanowiliśmy zorganizować ten dzień własnymi staraniami angażując umiejętności i prywatne fundusze. Dlatego zwracamy się z prośbą o wszelkie możliwe wsparcie tego szczególnego dnia i radości dzieci w postaci darowizn pieniężnych lub darów rzeczowych. Dzień Dziecka, którego zorganizowanie planujemy na 5.VI.2016 chcemy dodatkowo świętować organizując I Bieg Przełajowy „W Dolinie Ozu”, w tym oczywiście specjalny bieg dla naszych małych mieszkańców. Chcąc wesprzeć nasze starania prosimy o wpłaty z adnotacją „Dzień Dziecka” na rachunek stowarzyszenia (poniżej) lub przekazać ewentualne darowizny na ręce członka zarządu pana Tomasza Szymoszyna. Wszystkim Darczyńcom bardzo dziękujemy za wsparcie i zapraszamy 5 czerwca na Dzień Dziecka i I Bieg Przełajowy „W Krainie Ozu” do Skrzynek (o szczegóły prosimy pytać wskazaną powyżej osobę reprezentującą stowarzyszenie).


STOWARZYSZENIE MIESZKAŃCÓW WSI SKRZYNKI

Numer KRS 0000560340, NIP 7773251110, REGON 36166055000000

ADRES siedziby: UL. WODNA 1, 62-060 SKRZYNKI

NR KONTA: 57 1750 0012 0000 0000 3101 6185

bottom of page